Loading

2018'de Piyasaya Çıkan En Rahat Spor Ayakkabılar

Nike Spor ayakkabı

ADIDAS ULTRABOOST 

2013 senesinde piyasaya sürüldüğünden beri çok popüler olan bu ayakkabı birçok ünlü tarafından tercih edilmiştir. Üretilme amacı koşu ve performans olmasına rağmen, çoğunlukla günlük giyim olarak kullanılmış ve popülerlik kazanmıştır. Primeknit üst tabanı esnek örgüden, alt tabanı boost yastıklama teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sayede ayakkabıyı ayağınıza geçirdiğinizden itibaren marşmelov üstünde dolaşıyormuş hissi yaşatır.

 

NIKE EPIC REACT FLYKNIT

Nike'ın piyasayı domine eden boost teknolojisine karşılık olarak bu ayakkabıyı kabul edebiliriz. Tabanında React teknolojisini kullanan Nike kullanıcılara olağanüstü bir rahatlık sunuyor. Üst tabanında ise kullanılan flyknit materyali, ayağı sarıyor ve ayağınızı serin tutuyor. Nike sağladığı konfor ve performansı mükemmel bir tasarımla ortaya koyuyor.  

 

NIKE AIRMAX 270

Nike'ın şimdiye kadar ürettiği en büyük hava yastıklamasını bu model ile sunuyor. Ön taban kısmı yumuşak köpük, arka taban topuk bölgesi hava yastıklaması olan ayakkabı olağanüstü yumuşaklıkta bir kullanım sağlıyor.

 

ADIDAS YEEZY 350 BOOST V2

Adidas ve Kanye West'in işbirliği ile ortaya çıkan ayakkabı rahatlık ve tasarımı ile birçok insanın gönlünü fethetmiştir. Tabanında sağladığı boost teknolojisi ve ayağınızı saran primeknit materyali ile birlikte inanılmaz bir rahatlık sağlar. 

 

ADIDAS EQT SUPPORT 93/17

90’lı yılların başında piyasaya çıktığında, yüksek performans ayakkabı alanında tasarım çıtasını yukarı taşıdı. EQT efsanenesi fütüristik tasarım ve rahatlık ile bir araya getiren model tabanında boost teknolojisi ve üst tabanında kalın iplik nakış işlemesi ile mükemmel bir konfor sağlıyor.

Ahmet ÇARLIOĞLU
Standart Üye / 2 Yazı / 21,2K Okunma

Emre AKKAYA 04 Ağustos 2018 - 23:11:23

Yanıtla

Airmax 270'lere bayıldım ya


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST