Loading

Anne şiddetine maruz kalan kız kardeşlerden korkunç intikam!

Anne şiddetine maruz kalan kız kardeşlerin intikamı

İngiltere'de iki kız kardeş öz annelerinin yıllar süren şiddetine maruz kaldı. En büyük korkuları ise annelerinin bir gün çok ileriye gitmesini ve savurduğu tehdit gibi onları öldüreceği korkusuyla yaşadılar.

Bu durumu daha fazla sindiremeyen iki kız kardeş yıllar sonra annelerinden yıllarca gördükleri şiddete karşılık bir adım atmaya karar verdiler.

Şimdilerde 34 yaşında olan, Katrina Dore, 5 yaşından 15 yaşına kadar, adı açıklanmayan kız kardeşi de 6 yaşından 16 yaşına kadar aynı şiddete maruz kaldı.
 

 

Katrina bu işkencelerden  kız kardeşini korumaya çalışsa da başarılı olamadı. Yıllar sonra konuşma cesareti bulan kızlar, anneleri 64 yaşındaki Susan Speed'e karşı açtıkları davalarında korkunç detayları anlattı.

Katrina yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

“Annemin ne zaman şiddet uygulayacağını anlıyorduk. Dr. Jekyl'den Bay Hyde'a dönüşü fark ediyorduk. Gözlerinde o canavarı gördük. Çenesi dışarı çıkardı, üstüme doğru yumruklarını sallayarak koşardı. Eline ne geçerse bize karşı uygulardı.” diyor.

 

Katrina, annesi Susan'ın bir gece banyodayken saçını yıkama bahanesiyle, boğmaya kalkıştığını anlatıyor. Katrina, elini ısırarak ondan kurtulmayı başardı.
 

Katrina 16 yaşına basınca annesinin cehenneminden kaçmaya çalıştı,ancak başarılı olamadı. Bu sefer de yıllarca süren telefonlar ile annesinin işkencesine maruz kalmıştı.
 
Yıllar sonra, annesinin telefonundan başka biri arayarak onu hastaneye çağırdı.
Katrina, annesinin değişmiş olmasını umuyordu. Ancak yine aynıydı.
Buna dur demek isteyen Kat ve kardeşi dava açtı. Mahkemede tüm detayları anlattılar.
 
Susan'ın savunması ise şu şekildeydi:
“Ben bir azizdim, dedikleri hiçbir şeyi yapmadım.” diye savunma yaptı.
 
 

Gülşah ARSLAN
Standart Üye / 27 Yazı / 69,6K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST