Loading

Künye

bilgeyik.com boş zamanlarını bilim ve eğlence ile değerlendirerek insanlarla bunu paylaşmak amacıyla üç arkadaş tarafından 1 Mayıs 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.  bilgeyik.com herhangi bir ticari beklentisi olmayan, gelirlerini yazarları ile adil bir şekilde paylaşmayı hedefleyen, özgür bir eğlence ve bilgi platformudur. bilgeyik.com'da dileyen herkes ister kendi adıyla isterse "bilgeyik" yazar adıyla yasal çerçeveye ve saygı kurallarına uygun bir şekilde içerik sağlayabilir. Detaylar için yazar olmak istiyorum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kurucular

Emre AKKAYA - Yazılım Direktörü - emre.akkaya@bilgeyik.com

Umut Utku TAŞDEMİR - Proje Yöneticisi - utku.tasdemir@bilgeyik.com

Cem BAŞKAYA - Tasarım Direktörü - cem.baskaya@bilgeyik.com

 

Yayın İlkeleri

bilgeyik.com basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. bilgeyik.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

bilgeyik.com adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden ya da içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin ya da bilginin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, info@bilgeyik.com mail adresinden veya +90 506 983 8988 numaralı telefondan bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. 

ÜST