Kadına Şiddet

Sokak ortasında eşini döven adama ders!

Genel

01 Haziran 2018 03:12

 

16

Paylaş:

Temizlik görevlisi sokak ortasında eşini döven adama uçan kafa atarak büyük ders verdi. Görüntülerde adam kadına şiddet uygulamaya başlıyor. Yaklaşık olarak 20 saniye boyunca şiddete maruz kalan kadına çevreden kimse yardımda bulunmuyor. Ardından cesaretli bir işçi olayı görür görmez koşuyor ve müdahalede bulunuyor. İşçi olaya müdahele ettikten sonra etraftaki herkes olayı ayırmaya geliyor. 

 

Olayın kahramanı temizlik çalışanı Yunus olayı şu şekilde anlattı:

"Benim kadının olduğu kısma arkam dönüktü. Ben döndüğümde tam o anda adam kadının suratına vurunca biz koştuk. Önce polisler Mehmet T.'i götürdüler. Daha sonra da bizim ifadelerimize başvurdular. Adam serbest kaldı. En çok zoruma o gitti."

 


👇 DAHA FAZLASI İÇİN BİZİ TAKİP EDİN, KATKI SAĞLAYIN!

etiketler: kadın, şiddet

Emircan TEPE
Emircan TEPEYazar

Emircan Tepe; sorgulamayı hayat felsefesi edinmiş, ikinci el bilgiye göbekten karşı çıkan, bilimsel bilgiyi tek bilgi sayan, empati yapmayı, gözlem yapmayı hayatın normal bir olayıymış gibi alışkanlık haline getirmiş, tarih, politika, siyaset gibi konularda yaşına göre üst düzey ilgili, bir zamanlar html, css, JavaScript eğitimi almış fakat uygulamaya dökmemiş aranızdan biri.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap
Gönder

İlginizi çekebilir