Loading

Çimen AKGÜN

Çimen AKGÜN
Standart Üye / 3 Yazı / 5,4K Okunma

25 Aralık 1985 İzmir ili Ödemiş ilçesi doğumluyum. 2007 yılında Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında lisansımı birincilikle tamamladıktan sonra ilk yüksek lisansımı tezli olarak İstanbul Üniversitesi Adlı Tıp Enstitüsü' nde yaptım. Daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünde yine tezli olarak ikinci yüksek lisansımı tamamladım. Bu süreçte KPSS dersanesinde hukuk branşlarında öğretmenlik yaptım. SMMM ve Açıköğretim alanında da hukuk öğretmenliğini sürdürdüm. Şu an oyunculuk mesleğimi dizi, sinema ve tiyatro üzerinden yürütmekteyim. Ayrıca profesyonel dans eğitmenliği yapıyorum. Şiir yazan, senaryo ve oyun yazarlığı deneyimine sahip, yazmayı çok seven biriyim. Kişisel gelişim, iletişim teknikleri, etkili iletişim üzerine yazma denemelerim bulunmakta olup yazmaya devam ediyorum.

Konumuz yaşamak, gerisi sadece gündem ve gündemler...
Konumuz Ne?

Herkesin bir isteği var, beklentisi, amacı... Her gün bunun için bir çaba, stres, umut... Ama konu ne?

Devamı...
Kendinizi, sessizlikte bulabilirsiniz. İlk paylaşımınız da sessizlik olacaktır.
Sessizliği Kendinle Paylaş

En çok kendimizle meşgulüzdür. Onu çok inceler, onunla çok uğraşırız. Peki kendinizi duydunuz mu hiç? .

Devamı...
Aklınızın ve duygunuzun çatışması sebebi ile affetmek size zor geliyor aslında. Oysa affetmek duygu ve akıl dengesini sağlamanız için gerekli olan.
Affetmenin Hafifliği

Affetmek... Zor bir eylem mi, yoksa biz mi zorlaştırıyoruz? Affetmek, tüm gerekçesini oluşturan yüklerden kurtulmak demektir. Ruhunuza ve ruhunuzun kabına nefes aldırmaktır.

Devamı...
ÜST