WhatsApp Bildirim Hatası

WhatsApp 2 Yeni Özelliğini Duyurdu!

Dünya

18 Ekim 2018 17:29


Herkesin iletişim için kullandığı popüler uygulama WhatsApp, yeni özellikler sunarak kullanıcı deneyimini arttırmayı hedefliyor. Tatil Modu ve Sessiz Mod özellikleri ile WhatsApp'ı çok yoğun kullanan kullanıcılar artık rahat bir nefes alabilecek. Bu özellikler, istenmeyen mesajların sık sık karşınıza çıkmasına engel olabilecek. 

Şuanda WhatsApp'ta arşivlediğiniz sohbete eğer yeni bir mesaj gelirse arşivden çıkarak sohbetler kısmında bildirim olarak  gözükmekte. Eğer arşivlenen bir sohbetin tekrar karşınıza çıkarak sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız 'Tatil Modu'nu kullanabilirsiniz.

 

Sessiz Mod ise çok daha derin bir soluk aldırıyor. Bu özellik sayesinde uygulamanın dışında bulunan ikonlar da gizlenecek. Böylece sizi rahatsız eden ve sürekli WhatsApp'a girme isteği uyandıran sinir bozucu rakamlardan kurtulmuş olacaksınız.


etiketler: WhatsApp, Tatil Modu, Sessiz Mod, WhatsApp Yeni Özellik, WhatsApp Bildirimleri Sessize Alma

Emre AKKAYA

Emre AKKAYAYazar

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Gönder