Loading

Instagram'da Soru Cevap Zamanı

instagram hikayesindeki soru-cevap özelliği

Instagram yaptığı yeniliklerle kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Eski tip "evet - hayır" anketlerindense, yeni soru cevap özelliği sayesinde hikayelerinizde daha fazla etkileşim olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu özelliği şu an sadece iOS ve Android platformlarında kullanılabilir ve takipçilerinize hikaye vasıtasıyla istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Anketler'den sonra yapılan bu "soru cevap" özelliğinin kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz.

Q&A sticker denilen bu özelliğin en güzel tarafı ise Instagram içinde kalarak takipçilerinize daha fazla iletişim sağlayabiliyorsunuz. Hikayenize koyacağınız sorunun altında kalan küçük bir kutucuk mevcut. Takipçileriniz bu kutucuğa sorunuz hakkında cevaplarını iletiyorlar ve hikaye görüntüleme listenizede görebiliyorsunuz. Verilen cevaplara yanıt vermek ya da eleştirmek isterseniz paylaş butonuna basarak yeni bir hikaye üzerinden cevaplamış oluyorsunuz.

Her alandan kullanıcıya erişen ve erişmeye devam eden Instagram'ın diğer platformlara kullanıcı bırakmayacak gibi görünüyor.

Cem BAŞKAYA
Yönetici / 14 Yazı / 133,4K Okunma

Başkaya, 1992 yılında Ankara'da doğmuştur. 2012 yılından itibaren aktif bir şekilde web tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Bu süre içerisinde bir çok web projesinde gerek tasarım yaparak, gerek ise destekleri ile yer almıştır. Dalgıçlık, fotoğrafçılık ve profesyonel bisiklet sürücülüğü hobileri ile ilgilenen ve çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Başkaya, deneyimlerini ve teknik bilgilerini Bilgeyik.com okuyucularına sunmaya başlamıştır.

takipcib** 19 Aralık 2018 - 22:08:11

Yanıtla

Başarılı bir makale


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST