Lenovo Game on

Lenovo Game On açıldı!

Bilgisayar

01 Haziran 2018 19:50

 

21

Paylaş:

Spor klübü Beşiktaş ile Çin merkezli Lenovo ortaklığı Lenovo Game On'u 5 Nisan günü düzenlenen basın toplantısı ile açtı.

 

Lenovo Game On oyuncularıyla buluştu

Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyan Lenovo Game on; Bilgisayar, Xbox, Playstation ile oyun oynamayı sevenlere güzel bir deneyim olacak. Lenovo'nın gaming alanına özel Legion marka bilgisayarları alanda kullanılmayı bekliyor.

 

Oyun oynamayı seven herkes, bu rahat ve güvenilir 1.000 metrekarelik alanda arkadaşlarıyla beraber oyun oynayabilecek, turnuva müsabakaları düzenleyebilecek.

 

Lenovo Game On ziyaretçilerini sürprizle karşılıyor! Lenovo'nın piyasaya yeni sürdüğü Jedi Challengs gibi uygulamalar alanda yerini aldı ve oyuncularını bekliyor. Alanda 3 ayrı Jedi Challengs bölümü bulunuyor.

 

Oyuncular'ı sadece Lenova şirketine ait bilgisayarlar, Jedi Challengs'lar değil; 200 metrekarelik alanda Microsoft'un Xbox'u da bekliyor. Oyuncular dünya'nın en güçlü oyun konsolu olan Xbox ile mükemmel bir deneyim yaşayacaklar.

Lenovo Game On'da her hafta bir müsabaka düzenlenmesi düşünülüyor. 

Merkezi bir yerde bulunan Lenovo Game On'un lokasyon bilgisine Buradan ulaşabilirsiniz.


👇 DAHA FAZLASI İÇİN BİZİ TAKİP EDİN, KATKI SAĞLAYIN!

etiketler: Lenova, Lenova Game on, beşiktaş, lenova game on nerede

Emircan TEPE
Emircan TEPEYazar

Emircan Tepe; sorgulamayı hayat felsefesi edinmiş, ikinci el bilgiye göbekten karşı çıkan, bilimsel bilgiyi tek bilgi sayan, empati yapmayı, gözlem yapmayı hayatın normal bir olayıymış gibi alışkanlık haline getirmiş, tarih, politika, siyaset gibi konularda yaşına göre üst düzey ilgili, bir zamanlar html, css, JavaScript eğitimi almış fakat uygulamaya dökmemiş aranızdan biri.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap
Gönder

İlginizi çekebilir