Loading

iPhone için uygulama önerileri

iPhone uygulamaları

Telefonu ilk aldığınızda ne kadar büyük bir heyecanla kullandığınızı hatırlarsınız. Belli bir süre sonra bu heyecan yerini sıradanlığa bırakıyor. Size önereceğimiz uygulamalar ile telefonunuzu en iyi şekilde kullanabileceğiniz gibi faydalı özellikler sayesinde gündelik yaşantınızı da kolaylaştırabileceksiniz.

 

Spotify

Neden Spotify?

iPhone kullanımlarında en büyük sorun Youtube dışında bir yerden müzik dinlemek ve bu eylemi gerçekleştirirken de internet paketini bitirmemek 😂 Spotify paralı diye yanına yaklaşmayanlar veya hiç denemeyenler var. Eğer müzik dinlemek istiyorsanız telefonda bunu en iyi Spotify uygulaması ile yapabilirsiniz. Hem müzik önerileri mükemmel çalışıyor hem de çevrimdışı özelliği ile müzikleri hafızada depolayabiliyorsunuz. Ücreti ise ₺9,99. Eğer öğrenci iseniz ₺6,99'ye de alabiliyorsunuz. tek yapmanız gereken öğrenci belgesi yüklemek. 


Calm

Calm, meditasyon yapmaya yarayan öğretici bir uygulama. Uygulamadan yağmur meditasyonunu açıp yağmur sesini dinliyorsunuz. Bu esnada düşüncelerinize yoğunlaşıp bilincinizi farklı bir boyuta taşıyabiliyorsunuz. Deniz sesi, rüzgar sesi, kamp ateşi sesi gibi içerisinde farklı sesler barınıyor.


 

Monument Valley Tanıtım

Monument Valley

Çok eğlenceli bir puzzle oyununa ne dersiniz? Doğru kapıları bularak oyunu bitirmeniz gerekiyor. Hem çok soft bir uygulama olması hem de keyif vermesi dolayısıyla bu oyundan çok keyif alabilirsiniz.


 

Microsoft Office Lens

Artık tarayıcı devri bitti, evraklarınızı tarayıp mail olarak atmanız gereken durumlarda imdada Office Lens yetişiyor. Microsoft'a ait olan bu uygulama oldukça başarılı çalışıyor. Taradığınız belgeyi JPG, PNG gibi formatlarda kaydedebileceğiniz gibi PDF formatında da kaydedebiliyorsunuz.


 

VSCO 

Sosyal medyada fotoğraf paylaşmak çok önemli. Ancak hiç kimse çektiği bir fotoğrafı olduğu gibi paylaşmıyor. VSCO uygulaması ile fotoğraflarınıza çok güzel efektler uygulayabiliyorsunuz. Üstelik diğer uygulamalarda para ile sunulan filtrelerin çoğu bu uygulama içerisinde ücretsiz. 


 

Strava

Bisiklet turuna ya da yürüyüşe çıktıysanız, bu uygulama sizin geçtiğiniz yerleri kaydederek istatistik tutmaya yarıyor. Ortalama hızınızı, çıktığınız/indiğiniz eğimleri de göstererek yaptığınız sporun ne kadar verimli olduğunu görebiliyor ve bu bilgileri paylaşabiliyorsunuz.


 

Simple Transfer Pro

Bu uygulama sayesinde telefonunuzdan istediğiniz fotoğrafı ağ bağlantısı üzerinden transfer edebilirsiniz. Üstelik bunu tamamen lokal ağı kullanarak yapabilirsiniz. İnternet paketinizi veya kotanızı etkilemeyecektir. Farklı olarak, bu uygulama sayesinde bilgisayarınızda bulunan video/fotoğraf ve diğer dosyaları da aktarabiliyorsunuz. 


 

GroupMe

GroupMe uygulaması Microsoft'un geliştirdiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kişi listenizde oluşturacağınız gruplarla kolaylıkla iletişim sağlayabileceğiniz gibi, fotoğraf, video, ses ve anlık video da paylaşabilirsiniz. 


ChefsFeed

Amerika'nın ünlü aşçılarından oluşan bir ekip ve bu ekibin yaptıkları tabak kombinlerinden oluşan platform. Bu platformda ünlü aşçıların hem gözünüzü hem de karnınızı açacağı paylaşımlara erişebilirsiniz.


Elevate - Brain Training

Bu uygulama sayesinde beyin egzersizi yapabiliyorsunuz. Okuma, yazma ve konuşma anlamında kendinize büyük katkı sağlayabilirsiniz. Eğer uygulamaya vakit ayırabilirseniz, konuşurken kelime unutma gibi sorulara büyük oranda katkı sağlıyor.


3D Effect- Glitch Camera Photo

3D Efektli Yüz

Bu uygulama aracılığı ile fotoğraflarınıza 3D Efekti verebilirsiniz. 3D efekti uygulanan fotoğraflar ile farklı görünümlere ulaşabilirsiniz.

BİLGEYİK
Yazar / 38 Yazı / 545,0K Okunma

Okan AKÇA 06 Ağustos 2018 - 17:48:24

Yanıtla

Emre Bey devamını heyecanla bekliyoruz daha çok işe yarar uygulama olmalı :)

Aylin 27 Eylül 2018 - 15:16:56

Yanıtla

Emre bey, şahane bir makale olmuş.Strava güzel bir uygulamada artık her koşuda kullanıyorum.Hem kendimin hemde arkadaşlarımın spor bilgilerini takip edebiliyorum.


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST