iPad Mini 3

iPad Mini 3 iOS 12 İnceleme

HABER

08 Ekim 2018 14:15


iOS 12, yeni özellik ve köklü değişimleri ile gündemde. Ancak her cihaz için iOS 12'nin mükemmellik deyimi doğru olmayabilir. Pil kullanım süresinin artaması iOS 12'nin temel özelliklerinden birisi, peki bu durum iPad Mini 3 için de geçerli mi?

iPad Mini 3 bildiğimiz gibi 2014 yılında piyasaya sürülmüş bir tablettir. Beşinci yaşına girecek olan tabletimiz için de iOS 12 güncellemesi geldi. Ancak iOS 10'dan itibaren tablette ciddi bir kasma söz konusuydu. Bu tabletin kasma problemleri biraz erken başladı. Tıpkı diğer cihazları gibi her ne hikmetse yeni iPad'lerin çıkmasıyla beraber yavaşlamaya başladı. ( Pilde bir sorun yok ayrıca 😳 )

Öncelikel direkt olarak söyleyim, tablet aşırı derecede kasıyor ve ısınıyor  🤬 eğer güncellemediyseniz henüz güncellemeyin derim. (16GB)

Neler Değişti?

  1. Tabletin açılma süresi uzadı.
  2. Uygulamaların açılma süresi uzadı.
  3. Uygulama arası geçiş süreleri uzadı. 
  4. Tablet daha hızlı ısınıyor
  5. Kasıyor
  6. Pil daha hızlı bitiyor

Kesinlikle güncellemenizi tavsiye etmiyoruz.


etiketler: iPad Mini 3, iOS 12, inceleme, iPad Mini 3 iOS Kasar mı?, iPad Mini 3 iOS 12 Yüklemeli miyim?

Emre AKKAYA

Emre AKKAYAYazar

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Gönder