Loading

Zeki Kayahan Coşkun Hangi Radyoda?

Zeki Kayahan Coşkun

Ünlü radyocu Zeki Kayahan ÇOŞKUN da, Nihat SIRDAR ve Güçlü METE gibi Show Radyo'dan ayrılacağını Ağustos ayında duyurmuştu. Ekip olarak (Nihat SIRDAR, Güçlü METE ve Sunay AKIN ile) aynı radyoda buluşacaklarını dile getiren ünlü radyocuların şu an için hangi radyoda buluşacağı kesinleşmedi. Ancak Nihat SIRDAR 5 Ekim 2018'de Show Radyo'da yaptığı son programda buluşacakları frekansın kısa süre içinde belli olacağını ve dinleyicilerine bildireceğini iletti. 

Bu arada Ekşisözlük'ten bir yazar ise radyocuların ekip olarak Super FM'e geçeceğini iddia etti; ancak henüz konuyla ilgili net bir bilgiye ya da kanıta ulaşılamadı. 

GELİŞME 01.12.2018: Ünlü radyocu, bahsi geçen ulusal radyo kurulana kadar,  Matrax adlı radyo programı ile eskiden olduğu gibi 22.00 - 01.00 saatleri arasında sevenleri ile buluşuyor. 

 

GELİŞME 21.10.2018: Nihat Sırdar Instagram'da yaptığı açıklamalarda Yeni bir ulusal radyo kurulduğunu duyurdu. İşlemlerim büyük bir çoğunluğunun tamamlandığını ve ekibinde kemik kadrosunun belli olduğunu duyurdu. Ayrıca Show Radyo'da yaptığı programlar aynı saatlerde olmak kaydıyla aynı format ile devam edecek. Yeni Radyo'nun ismiyle ilgili olarak da Aynı "Kafa" da olduğumuzu söyleyebilirim diyerek Kafa dergiden bir kapak görseli paylaştı.

Yeni kurulan ulusal radyodaki ekip şu şekilde olacak: 

  • Nihat Sırdar
  • Sivrisinek
  • Zeki Kayahan Coşkun
  • Muray Seymen
  • Güçlü Mete
  • Sunay Akın

Zeki Kayahan COŞKUN Kimdir? 

Şair, mizah yazarı, yapımcı, radyo ve televizyon programı sunucusu Zeki Kayahan Coşkun 9 Haziran 1978'de İstanbul'da doğdu. 

13 yaşından beri radyo programcısı olmak isteyen Çoşkun, bu hayalini 1999 yılında stajyer olarak Alem FM'de çalışmaya başladığında gerçekleştirmiştir.18 Şubat 2002'den beri Matrax adlı radyo programını sunmaktadır. Ayrıca Zekirdek adlı bir radyo programı daha bulunmaktadır. 

Zaman zaman çeşitli gazete ve dergilerde yazarlık da yapar. 

Mc Dandik adlı bir de film çalışması bulunmaktadır. 

Yıl içerisinde zaman zaman tek kişilik gösterisi olan "Kafanız Hayrolsun" ile Türkiye'nin çeşitli illerinde dinleyicileri ile buluşmaktadır. Ayrıca 9 adet kitap yazmıştır.

BİLGEYİK
Yazar / 39 Yazı / 547,9K Okunma


Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap ve onaylanmasını bekle.
ÜST