Nihat Sırdar ve Sivrsinek

Nihat'la Sivrisinek Hangi Radyoya Geçecek?

Türkiye

21 Ekim 2018 01:31


2013 Ekim ayından beridir Show Radyo'da yayın yapan Nihat Sırdar ve Sivrisinek Eylül ayından itibaren Show Radyo'daki yayın hayatına son vereceğini duyurdu. Peki hangi radyoya geçecek?

1998 yılından Best FM'de yayın hayatına başladı. Büyük bir beğeniyle dinlenen Nihat Sırdar 12 yıl boyunca Best FM ile çalıştı. 2005 yılından itibaren ise Alem FM'e geçerek Nihat'la Curcuna ve Nihat'la Sivrisinek programlarını sunarak devam etti. 2013 yılının Ekim ayından bugüne değin Show Radyo'da program yapmaya devam ediyor. Ancak Eylül ayından sonra farklı bir radyoya geçeceğini duyurdu. 

GELİŞME 21.10.22018: Nihat Sırdar Instagram'da yaptığı açıklamalarda Yeni bir ulusal radyo kurulduğunu duyurdu. İşlemlerim büyük bir çoğunluğunun tamamlandığını ve ekibinde kemik kadrosunun belli olduğunu duyurdu. Ayrıca Show Radyo'da yaptığı programlar aynı saatlerde olmak kaydıyla aynı format ile devam edecek. Yeni Radyo'nun ismiyle ilgili olarak da Aynı "Kafa" da olduğumuzu söyleyebilirim diyerek Kafa dergiden bir kapak görseli paylaştı.

Yeni kurulan ulusal radyodaki ekip şu şekilde olacak: 

  • Nihat Sırdar
  • Sivrisinek
  • Zeki Kayahan Coşkun
  • Muray Seymen
  • Güçlü Mete
  • Sunay Akın

Gelişmelere ilişkin Instagram Görüntüleri:

GELİŞME 10.09.2018: Nihat Sırdar programa eylül ayı boyunca Show Radyo'da devam edeceğini yineledi.

GELİŞME 18.09.2018: Nihat Sırdar 5 Ekim Salı günü Show Radyo'da programlarının son kez yayınlanacağını. Son yayının İzmir'den yapılacağını açıkladı. Nihat Sırdar'dan Henüz hangi radyo'da olacağına dair bir açıklama gelmedi.

 

Şu an için Nihat ve Sivrisineğin hangi radyoya geçeceği ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Şu anda Show Radyo'da Nihatla Sivrsinek programı eski kayıtlar üzerinden devam ediyor. 10 Eylül'den itibaren canlı olarak tekrar yayında olacaklar. Sonrasında ise hangi radyoda olacağı bilinmiyor.

 

GELİŞME...

Nihat Sırdar'ın yaptığı son açıklama: 


etiketler: nihat sırdar, sivrsinek, radyo, haber, show radyo frekansları, show radyo frekansı, fm frekans

Emre AKKAYA

Emre AKKAYAYazar

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İlginizi çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Gönder