çapkın

Erkeklere kadın konusunda 7 ipucu!

Genel

29 Mayıs 2018 00:40

 

32

Paylaş:

1-) İlk öğrenmeniz gereken, ilgi çekmeye çalışarak ilgi çekemezsiniz!


Bir sosyal ortamda, ilgi çekmeye çalışarak ilgi çekemezsiniz, sadece gizliden alay konusu olursunuz ! Hatta kendine güvenen birisi çıkarsa sizi ortaya alay konusu yapabilir, asıl ilgiyi o çekebilir !

 

İlgiyi aşağıda diyeceğimiz 5 ipucunu gerçekleştirerek çekeceksiniz... Bize güvenin !

 

2-) Belirli bir saç stiliniz olsun!

 

 

Saç tipiniz(Kıvırcık, Düz, Dalgalı) her ne olursa olsun, belirli bir saç stiliniz olsun ! Saç stiliniz sizin fark edilmenizi sağlayacak. Saç tiplerine göre saç modelleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

3-) Güzel Giyinin!

 

Güzel giyinmek demek bir tarzınız olması manasına gelmez. Üstelik güzel giyinme'nin para ile de hiç halakası yok ! 1000 TL lanet bir kombin de yapabilirsiniz, 100 TL ile mükemmel bir kombin de. Bu konuda zorluk yaşıyorsanız size Minimalist yaşam tarzı hakkında yazdığımız bu yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

4-) Kadının doğasından anlayın!

"Şimdi bu da ne demek, her kadının doğası bir mi ya" demeyin, her kadının değil ama her insanın doğası benzer. En kaba saba bir insana dahi güzellikle yaklaşırsanız, ondaki değişimi fark edeceksiniz. 

 

(İspanya'lı Ano Santos'un Kadının doğası konulu resmi)


5-) Gözlem yapın!

Bir kadına yaklaşmadan önce muhakkak ama muhakkak gözlem yapın ! Mimiklerini gözlemleyin, konuşma tarzını, el kol hareketlerini, hatta göz seyrini bile ! Mutlak başarı istiyorsanız mükemmel gözlem ön şartlarınızdan birisi ! İyi bir gözlem yaptıktan sonra işiniz çok daha kolaylayacak, çünkü kuracağınız cümleleri ve bu cümlelere karşı anlık olarak verdiği tepkileri daha iyi ayırt edip ona göre yanıt verebileceksiniz ! İyi ve gelişmiş bir gözlem yeteneğiniz varsa bu konuda zorlanmayacaksınızdır.

 

6-)Stalk yapın!Evet! yanlış okumadınız.

Stalk yapın. 21.yüz yılda yaşıyoruz ve çok aşırı hassasiyet göstermeyen insanın üzerinde biraz stalk yaparsanız o kişiyi '25-30 oranında tahlil etmiş olursunuz! Bunu samimiyet ve tecrübeyle söylüyorum. Sakın ha stalklarken beğenmeyin :) 

 


👇 DAHA FAZLASI İÇİN BİZİ TAKİP EDİN, KATKI SAĞLAYIN!

etiketler: Erkekler, kadın, ipucu

Emircan TEPE
Emircan TEPEYazar

Emircan Tepe; sorgulamayı hayat felsefesi edinmiş, ikinci el bilgiye göbekten karşı çıkan, bilimsel bilgiyi tek bilgi sayan, empati yapmayı, gözlem yapmayı hayatın normal bir olayıymış gibi alışkanlık haline getirmiş, tarih, politika, siyaset gibi konularda yaşına göre üst düzey ilgili, bir zamanlar html, css, JavaScript eğitimi almış fakat uygulamaya dökmemiş aranızdan biri.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ya da üye olmadan yorum yap
Gönder

İlginizi çekebilir