burçlar

Burçların Birbirinden Farklı Halleri ve Özellikleri

EĞLENCE

11 Temmuz 2018 14:01


Malum yıldızlar, ay, gezegenler derken fazlasıyla sevdiğimiz astroloji dünyasına değinmesek olmazdı. Burçları bir de bizden öğrenin istedik. Ama alınmaca gücenmece yok. E hadi bakalım o zaman :)

KOÇ BURCU

Canlısın, enerjiksin fazlasıyla sınır tanımaz engel bilmezsin ama o egoistliğin yok mu ? Kendini düşünen bencilin birisin. Kendini beğenmişliğini hiç söylemiyorum bile. Sanki dünyanın en iyisiymişsin gibi hep kendini seversin. Üzülme ama seni böyle seviyoruz sen de bizden birisin :)

BOĞA BURCU

İnsan sana güvenmesin de ne yapsın ? Hele o sahiplenip, değer vermenin güzelliği yok mu insan sana hayran oluyor. Pratik ve uyumlu oluşunda bunların tatlısı. Ama kendine aşırı düşkün oluşun ve o asla yıkılmaz olan inadın insanı çileden çıkarıyor. Bir de her şeye alınmasan ne muhteşem olucak. Kabul et bence zorsun zor. Neyse tamam seviyoruz seni ya tamam :)

İKİZLER BURCU

Uyumlu ve sempatik oluşun insanı mest ediyor. Mantıklısın da tabi. Ama seninle ilgili çok fazla ama var. Bir kere bir öylesin bir böyle. Güvenilmezin tekisin. Aklının bir karış havada oluşunu hiç söylemek bile istemiyorum. Ayrıca kararsız ve sürekli huzursuz hallerin insanı bıktırıyor. Senle geçinmek deveye hendek atlatmak kadar zor valla. Ama biliyorsun di mi seviyoruz seni :)

YENGEÇ BURCU

Ah merhametini sevdiğim. Hele o evine düşkünlüğün, hassalığın, nazikliğin insanın ömrünü uzatır cinsten. Her konuda becerikli olmak zorunda mısın ? Fazla iyisin sen. Ama inatçılığın, sürekli kuşkulu oluşun,  bir de fazla duygusal olman biraz insanı yoruyor. Ama sen bizim minnoşlarımızdansın, üzülme bu kadarı da nazar boncuğu olsun. Seviliyorsun :)

ASLAN BURCU

Zeki ve yaratıcı oluşun insanı fazlasıyla etkiliyor. Neşeli oluşun da insana keyif veriyor. Ama senin için pek fazla iyi şey yazamıyorum. Biliyorsun di mi sebebini ? O kendini beğenmişliğin insanı sinir ediyor. Hele hep ben bilirim, benim dediğim olacak hallerin var ya çıldırmamak elde değil. O aklına ne eserse öyle davranıp bencilce davranışların hasta eder cinsten. Senle geçinmek çok zor. Kendinden başkasını sevemezsin valla. Ama seni böyle kabul ettik, her halinle seviyoruz :)

BAŞAK BURCU

Espirili ve cana yakın oluşun insanı kendine çekmeni sağlıyor. Temiz ve titiz oluşuna da ayrı bayılıyoruz valla. İnsanın başına gelebilecek en iyi dostlardansın. Ama aşırı meraklı ve aceleci halin insanı boğuyor. Bir de gelenekçi yanın biraz fazla değil mi sence de ? Garipsin ama seviliyorsun be :)

TERAZİ BURCU

Sevimlilik, romantizm ve zarafet denilince akla ilk senin gelişin harika ya. Hele sanatsal yönlerin insanı kendine hayran bırakıyor. Çekici ve uyumlu oluşun da seni muhteşem bir insan yapıyor. Gel gelelim ki o kararsız hallerin, alınganlıkların ve çabucak fikir değiştirmelerin insanı delirtiyor. Dengesizliğini söylememe gerek yok herhalde ? Bir de biraz az flört et yetişemiyoruz hızına. Yine de sevilmeyecek gibi değilsin valla seviyoruz seni :)

AKREP BURCU

Cazibeli ve güçlü oluşun insanı kendine hayran bırakıyor valla. Anlayışlı halin öyle tatlı ki. Gerçek bir sırdaşsın da. Ama dik kafalı ve kinci oluşun insanı canından bezdiriyor. Kıskançlığın perişan edici. Susunca korkutucu bir hal alıyorsun. Hep seninle ilgilenilsin istiyorsun çünkü kendini fazla seviyorsun. Biraz yorucu birisin kabul et. Ama biliyorsun seni seviyoruz :)

YAY BURCU

Aşırı keyifli ve neşelisin. İnsanın seninle ömrü uzar valla. Özgürlük kelimesi seninle bütünleşiyor. Şanlısın da biliyoruz. Ama aşırı ilgi bağımlısı ve kaprisli oluşun bıktırıyor insanı. E sabırsızlığın da kurt gibi yiyor herkesi. Kabul et biraz sorumsuzsun da. Senin dediklerin olsun istiyorsun olmayınca da alınıp gidiyorsun. Tatlısın ama zorsun. Yine de sen hep seviliyorsun :)

OĞLAK BURCU

Güvenilir ve sorumluluk sahibi oluşunla insanlara kendini sevdiriyorsun. Kararlı ve azimlisin de. Zaman zaman espirili ve komik hallerin yanındakileri mutlu ediyor. Sabırlı halin her şeyi kontrol altında tutmaya yardımcı da oluyor yani. Ama sürekli kuşkucu sürekli kötümser oluşunla insanı hayattan soğutuyorsun. Hele o dik başlı ve eğilmez halin bezdiriyor ya. Zorsun valla zor. Ama bu sevgimizi azaltmıyor sana, hadi yine iyisin seviliyorsun valla :)

KOVA BURCU

Sadık ve vefalı halin insanı mest ediyor mest. Dost canlısı ve geçmişine bağlı halin yanında hep insanlar olmasını sağlıyor. İyi birisin sen hem de çok iyi. Ama sabit fikirli halin insanı intiharlara sürükler nitelikte. Her şeye muhalefet olmak zorunda mısın anlamıyoruz ki ? Tartışmaya meraklı olmasan keşke. Çok fazla olmayacak hayaller kuruyorsun yapma. Biz seni seviyoruz ama :)

BALIK BURCU

Şefkatli, iyimser, alçak gönüllü ve sevgiye olan düşkünlüğün seni aşırı tatlı yapıyor ya. Yardımsever oluşun zaten seni herkesin sevmesini sağlıyor ama sen çok abartma yine de. Baya da sempatiksin valla. Ama çekingen ve karamsar olmasan keşke.  Gizemli takılmaların da insanı sinir ediyor valla. Belirsiz hallerin de sürekli acaba mı dedirtiyor insana. Neyse ki biz seni bu hallerinle seviyoruz :)

 

Biraz sevdik biraz yerdik. Ama hangimiz kusursuz olabiliriz ki ?  Maksat biraz eğlence olsun istedik. Tüm burçları ayrı ayrı her halleriyle seviyoruz :)

 

 

 


etiketler: burçlar, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık, burç uyumu, burcum ne,

Hazal MUTLU

Hazal MUTLUYazar

1992 yılı İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme mezunu. İlkokuldan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Ortaokul ve Lise yıllarında müziğe olan ilgisi daha da artarak çeşitli okul korolarında solo solist olarak çalıştı. Batı Müziği ve Türk Müziği eğitimi aldı. 2 yıl Khalkedon Çok Sesli Batı Müziği Korosunda Soprano solist olarak çalıştı. Şuan Tan Sağtürk Akademi'de Dans Koordinatörü olarak çalışıyor. Aynı zamanda Latin Dans ve Jazz Dans derslerinde hem dans edip hem de asistanlık yapıyor. 

İlginizi çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Gönder